Du er her: Student.no > Om NSO > Kontakt oss

Kontakt oss

E-post: nso@student.no

Telefon: 22 04 49 70 – hverdager 09.00–16.00

Post- og besøksadresse:
Norsk studentorganisasjon – NSO
Holbergs gate 1
0166 Oslo

For henvendelser om forsikring, se NSO studentforsikring.

Arbeidsutvalget

Håkon Randgaard Mikalsen Kvadratisk Foto NSO Skjalg Bøhmer Vold

Håkon Randgaard Mikalsen

Leder 2018/19

Epost leder@student.no
Mobil 95792556

Marte Øien Kvadratisk Foto NSO Skjalg Bøhmer Vold

Marte Øien

Nestleder 2018/19

Epost nestleder@student.no
Mobil 98225999

Eigil Hole Lønning Kvadratisk Foto NSO Skjalg Bøhmer Vold

Eigil Hole Lønning

Fag- og forskningspolitisk ansvarlig

Epost eigil@student.no
Mobil 98225996

Sofie Bergstrøm Kvadratisk Foto NSO Skjalg Bøhmer Vold

Sofie Carlsen Bergstrøm

Fag- og læringsmiljøpolitisk ansvarlig

Epost sofie@student.no
Mobil 98225994

Fam Karine Heer Aas Kvadratisk Foto NSO Skjalg Bøhmer Vold

Fam Karine Heer Aas

Velferds‐ og likestillingsansvarlig

Epost fam@student.no
Mobil 98225997

Jone Trovåg Kvadratisk Foto NSO Skjalg Bøhmer Vold

Jone Trovåg

Internasjonalt ansvarlig

Epost internasjonalt@student.no
Mobil 98225995

Sekreteriatet

Bjørn-Anders Hind Kvadratisk Foto NSO Skjalg Bøhmer Vold

Bjørn-Anders Hind

Sekretariatsleder

Epost bjorn-anders@student.no
Mobil 94268721

Anita Olsen

Anita Olsen

Administrasjonskonsulent

Epost anita@student.no
Mobil 92603696

Habon Beegsi

Habon Beegsi

Kontormedarbeider 30 %

Epost habon@student.no
Mobil 41645197

Janne Nyhus Kvadratisk Foto NSO Skjalg Bøhmer Vold

Janne Nyhus

Politisk rådgiver, velferd og likestilling

Epost janne@student.no
Mobil 97075696

Karsten Werner Nielsen Foto NSO Skjalg Bøhmer Vold

Karsten Werner Nielsen

Kommunikasjonsrådgiver

Epost karsten@student.no
Mobil 93048407

Marianne Wergeland Kvadratisk Foto NSO Skjalg Bøhmer Vold

Marianne Wergeland

Økonomikonsulent

Epost marianne@student.no
Mobil 96044653

Marie Gjerde Rolandsen Kvadratisk Foto NSO Skjalg Bøhmer Vold

Marie Gjerde Rolandsen

Organisasjonsrådgiver

Epost marie@student.no
Mobil 96044658

Sondre Jahr Nygaard Kvadratisk Foto NSO Skjalg Bøhmer Vold

Sondre Jahr Nygaard

Politisk rådgiver, fag, internasjonalisering, eksterne tillitsvalgte

Epost sondre@student.no
Mobil 96044612

Tord Kristensen Foto NSO Skjalg Bøhmer Vold

Tord K. Kristensen

IKT-konsulent

Epost tord@student.no
Mobil 96044652

Wenche D. Åsheim Foto NSO Skjalg Bøhmer Vold

Wenche Åsheim

Politisk rådgiver, fag og forskning

Epost wenche@student.no
Mobil 95100906