Du er her: Student.no > Om NSO > Kontakt oss

Kontakt oss

For henvendelser om forsikring, se egen kontaktinformasjon på NSO studentforsikring.

E-post: nso@student.no

Telefon: 22 04 49 70 – hverdager 09.00–16.00

Post- og besøksadresse:
Norsk studentorganisasjon – NSO
Holbergs gate 1
0166 Oslo

Arbeidsutvalget

Marte Øien

Marte Øien

Leder

Epost leder@student.no
Mobil 95792556

Felipe F. Garcia

Felipe F. Garcia

Nestleder

Epost nestleder@student.no
Mobil 98225999

Christina Eide Kvadart Foto NSO Skjalg Bøhmer Vold

Christina Eide

Fag- og forskningspolitisk ansvarlig

Epost christina@student.no
Mobil 98225996

Julie Størholdt Iversen

Julie Størholdt Iversen

Fag- og læringsmiljøpolitisk ansvarlig

Epost julie@student.no
Mobil 98225994

Fam Karine Heer Aas Kvadart Foto NSO Skjalg Bøhmer Vold

Fam Karine Heer Aas

Velferds‐ og likestillingsansvarlig

Epost fam@student.no
Mobil 98225997

Stian Skarheim Magelssen

Stian Skarheim Magelssen

Internasjonalt ansvarlig

Epost stian@student.no
Mobil 98225995

Sekreteriatet

Bjørn-Anders Hind Kvadratisk Foto NSO Skjalg Bøhmer Vold

Bjørn-Anders Hind

Sekretariatsleder

Epost bjorn-anders@student.no
Mobil 94268721

Anita Olsen

Anita Olsen

Administrasjonskonsulent

Epost anita@student.no
Mobil 92603696

Habon Beegsi

Habon Beegsi

Kontormedarbeider 30 %

Epost habon@student.no
Mobil 41645197

Jørgen Aagedal Sundt Kvadratisk Foto NSO

Jørgen Aagedal Sundt

Politisk rådgiver, velferd og likestilling

Epost jorgen@student.no
Mobil 95946262

Karsten Werner Nielsen Foto NSO Skjalg Bøhmer Vold

Karsten Werner Nielsen

Kommunikasjonsrådgiver

Epost karsten@student.no
Mobil 93048407

Line Willersrud

Line Willersrud

Politisk rådgiver, fag og internasjonalisering i Norge

Epost line@student.no
Mobil 97971525

Marianne Wergeland Kvadratisk Foto NSO Skjalg Bøhmer Vold

Marianne Wergeland

Økonomikonsulent

Epost marianne@student.no
Mobil 96044653

Mari Winsents Kvadratisk Foto NSO

Mari Winsents

Organisasjonsrådgiver

Epost mari@student.no
Mobil 96044658

Tord Kristensen Foto NSO Skjalg Bøhmer Vold

Tord K. Kristensen

IKT-konsulent

Epost tord@student.no
Mobil 96044652

Wenche D. Åsheim Foto NSO Skjalg Bøhmer Vold

Wenche Åsheim

Politisk rådgiver, fag og forskning

Epost wenche@student.no
Mobil 95100906