Du er her: Student.no > Landsmøtet 2018 > Vedtakene og valgresultatene fra landsmøtet 2018

Vedtakene og valgresultatene fra landsmøtet 2018

Hva som ble vedtatt og hvem som ble valgt på landsmøtet.

Styringsdokumenter

Resolusjoner

Valgresultat

Arbeidsutvalget

Leder: Håkon Randgaard Mikalsen
Nestleder: Marte Øien
Fag- og forskningspolitisk ansvarlig: Eigil Hole Lønning
Fag- og læringsmiljøpolitisk ansvarlig: Sofie Carlsen Bergstrøm
Velferds‐ og likestillingsansvarlig: Fam Karine Heer Aas
Internasjonalt ansvarlig: Jone Trovåg

Sentralstyret

Anne Helene Bakke
Bjørn Olav Østeby
Fatema Al-Musawi
Gjermund Kvernmo Langset
Jens Lægreid
Magne Bartlett
Magnus Johannesen
Maya Sol Sørgård
Rebecca Marum
Rebekka Opsal
Rune Keisuke Kosaka
Stein Olav Romslo
Vegard Fosso Smievoll

Vara:

1. Marion Kristine Gustavsen
2. Emil Henningsmoen
3. Johannes Bjartnes
4. Erlend Søbye Grønvold
5. Bjørn Harald Hegreberg Garborg
6. Simen Tjølsen Oftedahl
7. Arild Johannessen
8. Jens Rudi Solbakken
9. Magnus Dalemark

Kontrollkomiteen

Aleksander Gjøsæter
Christoffer Vikebø Nesse

Valgkomiteen

Leder:
Pål Adrian Clausen Ryen

Medlemmer:
Christine Adriane Svendsrud
Ida Austgulen
Kine Nossen
Sindre Kristian Alvsvåg

Prinsipprogramkomiteen

Leder:
Kristian Hovd Sjøli

Medlemmer:
Ane Larsen Mjøen
Bjørn-Åge Nilsen
Julie Iversen
Stian Skarheim Magelssen

Velferds- og likestillingspolitisk komite

Leder:
Anne Marie Lund

Medlemmer:
Ida-Marie Rislaa
Lars Føleide
Martine Gjerde
Truls-Einar Johnsen

Vara

1. Nils Jørgen Sunnvoll
2. Jeanett Andersen
3. Marielle Baumann Damgård

Fag- og forskningspolitisk komite

Leder:
Gaute Kornberg

Medlemmer:
Andreas Gravdahl
Andreas Trohjell
Kari Anne Andersen
William Giffen Sæbø

Vara

1. Annbjørg Pasteur Stø
2. Henrik Paulsen Mandelid

Læringsmiljøpolitisk komite

Leder:
Charlotte K. Gliddi

Medlemmer:
Emma Øren
Ingrid Folstad
Robin Amir Rondestvedt Moudnib
Susann Andora Biseth-Michelsen

Vara

1. Sandra Dvergastein
2. Marius Toresen
3. Åste Solheim Hagerup

Internasjonal komite

Leder:
Victoria Walberg

Medlemmer:
Aron Hagos
Eira Vilde Martinsen Garrido
Felipe Fawcett
Sara Jalali

Vara

1. Karoline Wergeland Kaldråstøyl
2. Anja Landsverk
3. Olea Magdalene Norset